Warning: Creating default object from empty value in /home/myzafe/domains/izaferan.com/private_html/wp-content/plugins/wp-mail-logging/lib/vendor/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
 درباره ما | آی زعفران
آی زعفران آی زعفران
زعفران اصیل خراسان
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
درباره ما

خراسان و شهرهای آن از دیرباز مهد کاشت و برداشت زعفران بوده است که برخی از شهرهای آن مانند (قائنات، تربت حیدریه، تربت جام، بیرجند و مشهد) شهرت جهانی نیز دارند. از طرفی این ادویه جادویی سالها است که در قفسه آشپزخانه ما ایرانی ها نیز جایگاهی ویژه دارد، به نحوی که تهیه نوع مرغوب آن، همیشه از دغدغه های اصلی تمامی هم میهنان عزیزمان بوده و هست.

آی زعفران با در نظر گرفتن رفع همین نیاز و با هدف تهیه ، تأمین و توزیع این طلای سرخ تاسیس گردیده است ؛ تمام تلاش این فروشگاه ایجاد ارتباط مناسب و بدون واسطه بین مصرف کننده نهائی و کشاورز (به منظور تهیه و خرید زعفران اصل) بوده تا علاوه بر اینکه منافع کشاورزان زحمتکش این خطه تأمین شود، مصرف کننده نهائی نیز کالایی مرغوب و اصل را مصرف کند.

آی زعفران در حال حاضر امکان خرید اینترنتی زعفران را به صورت اینترنتی مهیا نموده است که در حال حاضر سعی بر این محصولات خود را به صورت پستی و اکسپرس به تمامی نقاط کشور ارسال نماید.

“ما بر آنیم که سیستم توزیعی مناسب و سراسری در کشور را ایجاد کنیم که پایه و ستون اصلی آن اعتماد همیشگی و پایدار کلیه مشتریان باشد.”

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به izaferan.com است . طراحی و اجرا M.O